Miesięczne Archiwa: Czerwiec 2013

WIECZÓR MARZEŃ W OGRODZIE ZOOBOTANICZNYM

W pierwszy piątek czerwca w godzinach od 16:00 do 20:00 nasze dzieci wraz rodzicami i opiekunami wzięły udział w dziewiątej edycji Wieczoru Marzeń w Zoo. Zwiedzanie Ogrodu z przewodnikiem, obcowanie z końmi, malowanie twarzy, przyglądanie się karmieniu gadów i surykatek szło w parze z delektowaniem się watą cukrową, drożdżówkami oraz chlebem ze smalcem i grochówką. Ogromną atrakcją były pokazy straży pożarnej i policji, terapia wolontariuszy z Fundacji „Dr Clown”, pokazy i nauka tańców zaprezentowane przez studentki z Koła Naukowego Studentów Archeologii UMK oraz koncert zespołu „ONI”.

DZIEŃ DZIECKA

Wszystkie nasze dzieci w dniu ich święta otrzymały podarunek – małe niespodzianki, które rozjaśniły ich małe serca.