Miesięczne Archiwa: Grudzień 2013

WIGILIA…

18.12.2013 w siedzibie Europejskiego Funduszu Pomocy Poszkodowanym przy ul. Lubickiej 17/21 w Toruniu odbyła się wigilia dla podopiecznych Fundacji EFPP „Serce Dzieciom” i ich rodzin oraz przyjaciół Fundacji. Spotkanie to było swoistym podsumowaniem rocznej działalności naszej fundacji, bowiem wzięli w nim udział praktycznie wszyscy podopieczni oraz pracownicy i wolontariusze, którzy przez cały rok związani byli z fundacją. Tego dnia odwiedził nas Święty Mikołaj, który wszystkim obecnym na wigilii wręczył prezenty. Nie byłoby to możliwe bez pomocy Państwa Kingi i Tomasza Dymerskich, Państwa Aleksandry i Dominika Antonowicz oraz Pana Marcina Olszewskiego. Otrzymane paczki były źródłem ogromnej radości. Dziękujemy organizatorom i wszystkim, którzy pomogli nam w przygotowaniu wigilijnego spotkania.

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzymy,
aby przy świątecznym stole nie zabrakło
światła i ciepła rodzinnej atmosfery,
A Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność.