Miesięczne Archiwa: Grudzień 2014

Szanowni Państwo! Drodzy Przyjaciele!

Fundacja Europejskiego Funduszu Pomocy Poszkodowanym „Serce Dzieciom”, podobnie jak w roku ubiegłym, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia przygotowuje świąteczne paczki dla swoich podopiecznych. Mamy nadzieję, że przy zaangażowaniu członków naszej Fundacji, wielu naszych przyjaciół i sympatyków, a także ludzi dobrej woli, uda nam się zapewnić radosne Święta tym najbardziej potrzebującym ludzkiej życzliwości.

Tak naprawdę każdy z nas może zostać Świętym Mikołajem!

Jesteśmy otwarci na wszelką pomoc również z Państwa strony. Może to być zarówno wpłata darowizny na ten konkretny cel na konto naszej Fundacji (07 1050 1139 1000 0023 6928 0751), jak i przekazane produkty, które mogłyby znaleźć się w świątecznych paczkach, np. słodycze czy zabawki.

Otwórzmy serca na potrzeby innych! Liczy się każda pomoc.

Wszelkie pytania w tej sprawie można kierować na adres mailowy fundacja@efpp.com.pl.

Z góry dziękujemy za życzliwość i zrozumienie.
Fundacja EFPP „Serce Dzieciom”