Miesięczne Archiwa: Styczeń 2015

„Najpewniejszym sposobem, by czuć się szczęśliwym,
to sprawić, by ktoś inny był szczęśliwy”
H. Jackson Brown.

W dniu 22 grudnia 2014 roku, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, staraliśmy się przynieść chociaż trochę szczęścia podopiecznym Fundacji EFPP „SERCE DZIECIOM”, finalizując naszą akcję „Świąteczna paczka”.
Jak na tradycję przystało, domy podopiecznych Fundacji odwiedził Święty Mikołaj w towarzystwie 4-ch Elfów, służących Mu pomocą, gdyż tak licznych prezentów z pewnością sam udźwignąć by nie zdołał. Wszystkie obecne w odwiedzanych domach dzieci zostały obdarowane, co sprawiło, że choć na chwilę poczuły się szczęśliwe. Bezcennym dla nas przeżyciem był widok radości i uśmiechu na ich twarzach.
To wszystko nie byłoby możliwe bez Państwa niezawodnej pomocy i wsparcia.

Dziękujemy szczególnie:
– Pani Elżbiecie Kamińskiej,
– Pani Monice Świtała,
– Pani Wiolecie Żywickiej,
– Panu Marcinowi Wróbel,
– Panu Piotrowi Sobczyk,
– Państwu Aleksandrze i Dominikowi Antonowicz,
– Państwu Marcie i Danielowi Traczykowskim,
– Państwu Magdzie i Marcinowi Olszewskim,
– Firmie „EKO-RODAN”
– Firmie „Wróbel-GOL”
– Stowarzyszeniu Kibiców Elany Toruń „Elanowcy”

Dziękujemy również wszystkim anonimowym darczyńcom.
Tym wszystkim, którzy pomyśleli właśnie o naszej Fundacji, o naszych Podopiecznych, dorzucili swoją cegiełkę i pomogli tym samym spełnić ich marzenia.

Serdecznie dziękujemy!

>Zdjęcia<